Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
  Katalog » Regulamin Moje konto     
Kategorie
  » Wkłady 700
  » Wkłady 800 i większe
  » Piece wolnostojące
  » Wkład kominkowe żeliwne wersja Deco
  » Wkłady kominkowe żeliwne.
  » Wkłady stalowe.
  » Kolana regulowane czarne
  » Przyłącza kominów
  » Redukcje
  » Rury do odprowadzania spalin
  » Anemostaty
  » Kratki kominkowe LUFT
  » Kratki wentylacyjne białe z siatką
  » Kratki wentylacyjne czarne z siatką.
  » Kratki wentylacyjne rustykalne
  » Aparaty nawiewne
  » Kształtki,trójniki,redukcje,kanały.
  » Przewody okrągłe elastyczne
  » ANDALUSIA
  » JABO-MARMI
  » Deflektory do wkładów kominkowych i pieców
  » Klamki gałki do kominkowych wkladów żeliwnych.
  » Ograniczniki wkładów żeliwnych
  » Popielniki do wkładów kominkowych
  » Płyty tylne do wkładów kominkowych
  » Ruszty do wkładów kominkowych i pieców
  » Sznury uszczelniające do wkładów kominkowych
Promocje
Zobacz wszystkie
Producenci
Język
Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
Informacje
odstąpienie od umowy wzór

 

 wzór pisma


 [czytaj więcej]
Kontakt
Tel
500095925
Tel
122506188
Godziny działania sklepu
9-18
Nasz Hit
Regulamin
Regulamin;

 1. Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem www.kominkinet.com jest firma F.H.U. ISKRA z siedzibą ul. Podhalańska 5A 34-700 Rabka Zdrój NIP PL7351633177 Regon:490714754 Wpis do ewidencji działalności  gospodarczej:
  Burmistrz Miasta Rabka-Zdrój ewidencja działalności
  gospodarczej nr. ewid.2406
   
 2. Złożenie zamówienia w sklepie działającym pod adresem www.kominkinet.com oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
   
 3. Zamówienia w sklepie działającym pod adresem www.kominkinet.com mogą składać jedynie osoby fizyczne powyżej 18 roku życia, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.
   
 4. Osoba składająca zamówienie w sklepie działającym pod adresem www.kominkinet.com nazywana jest w dalszej części regulaminu zamawiającym, F.H.U. ISKRA nazywana w dalszej części Regulaminu sprzedającym.
   
 5. Warunkiem koniecznym dokonania zamówienia w sklepie działającym pod adresem www.kominkinet.com jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia zawierającego dane niezbędne do jego realizacji.
 6. Wypełnienie oraz przesłanie formularza zamówienia, oznacza, że zamawiający zapoznał się i akceptuje treść niniejszego Regulaminu.
 7. Po otrzymaniu prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia sprzedający przesyła, na wskazany przez zamawiającego adres e-mail potwierdzenie złożonego zamówienia. Następnie przesyła potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji które uznaje się za moment przyjęcia zamówienia .
Realizacja zamówienia -potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji stanowi przyjęcie oferty
 1. Zamówienie realizowane jest do 14 dni roboczych (często do 24h) czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu potwierdzenia zamówienia jako zamówienie przyjęte. .
 2. W sporadycznych przypadkach , gdy towar nie jest aktualnie dostępny lub specyfikacja zamówienia wymaga przystosowania do indywidualnych preferencji klienta czas realizacji zamówienia może się wydłużyć i będzie on uzgadniany telefonicznie z zamawiającym.
 3. Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do częściowej realizacji zamówienia ( w przypadku braków asortymentowych ) oraz anulowania zamówienia na niezrealizowaną partię towaru o czym zamawiający zostanie poinformowany telefonicznie lub e-mail.
 4. Wysyłki realizowane są wyłącznie na terenie kraju. W razie wysyłki poza granice prosimy o kontakt telefoniczny i uzgodnienie warunków dostawy.
 5. Czas realizacji zamówienia będzie ustalany indywidualnie przez sprzedającego w uzgodnieniu z zamawiającym:
  -w przypadku zamówień niestandardowych
  -z przyczyn niezależnych od sprzedającego
  -w przypadku braku towaru w stanach magazynowych sprzedającego.

   
 6. Nieprawidłowo wypełniony formularz zamówienia powoduje wstrzymanie jego realizacji.
 7. W przypadku braku możliwości zaakceptowania zamówienia o właściwościach określonych przez zamawiającego, sprzedający skontaktuje się z zamawiającym w celu ustalenia szczegółów dotyczących realizacji otrzymanego zamówienia.
 8. W przypadku, gdy skontaktowanie się z zamawiającym pod podanym w formularzu zamówienia numerem telefonu bądź adresem e-mail nie będzie możliwe w ciągu 72 godzin od momentu otrzymania zamówienia, zamówienie może zostać anulowane.
 9. Ceny w sklepie internetowym działającym pod adresem www.kominkinet.com wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są to ceny brutto) i nie uwzględniają kosztów wysyłki. W przypadku zakupu towaru, gdy nastąpi błąd lub awaria serwera, która w znaczący sposób wpłynie na wartość ceny, kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie może zostać  anulowane.
   
 10. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.
 11. Do wszystkich wysłanych towarów dołączamy faktury VAT lub paragon.
Koszty wysyłki czas dostawy:
 1. Koszty wysyłki są uzależnione od wagi i objętości zamówionego towaru, miejsca dostawy (odległości w km) oraz usług dodatkowych (np. pobranie,ostrożnie szkło) i są pokrywane przez zamawiającego. Sprzedający każdorazowo określa koszty wysyłki w potwierdzeniu zamówienia wysyłanym do zamawiającego.
  Orientacyjne koszty wysyłki:
  -paczki do 30 kg płatność przy odbiorze 30,00 PLN
  -paczki do 30 kg płatność na konto bankowe 25,00 PLN
  -palety standardowe szer.80 x dł.120 x wys.180 (cm)-150 PLN
  -Przesyłki o wartości powyżej 1000,00 PLN wysyłamy na nasz koszt ,nie dotyczy przesyłek wielkogabarytowych i specjalnych.
 2. Bez dodatkowych kosztów zamówione produkty można odebrać osobiście w magazynie, zlokalizowanym przy ulicy Podhalańskiej 5a 34-700 Rabka Zdrój od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem świąt), w godzinach od 09.00 do 16:00, po uprzednim uzgodnieniu terminu odbioru oraz opłaceniu należności za towar.
 3. Dodatkowe koszty transportu, wynikające, np. z nieodebrania towaru przez zamawiającego spowodowanego brakiem gotówki, brakiem odbiorcy towaru w momencie dostarczenia przesyłki przez przewoźnika, itp. pokrywa zamawiający.
 4. Czas dostawy liczony od momentu odbioru przesyłki przez kuriera od 24h-72 h
Płatności ;
 1. Do wyboru macie Państwo formy płatności:
  -Przedpłata (po potwierdzeniu zamówienia oraz wystawieniu faktury pro-forma, przelew bankowy, przy czym towar wysłany zostanie w dniu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto).
  Płatność przelewem na rachunek bankowy nr rachunku Bank: PKO BP S.A I O/Kraków    Swift: BPKOPLPW
  Konto:37 1020 2892 0000 5802 0022 2109

  Płatność pobranie -zapłata kurierowi przy odbiorze
  Płatność gotówką przy odbiorze osobistym
 2. W formularzu zamówienia należy zaznaczyć preferowany sposób płatności.
Dostawa;
 1. Zamówione produkty można odebrać osobiście w magazynie, zlokalizowanym przy ul. Podhalańskiej 5a 34-700 Rabka Zdrój od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem świąt), w godzinach od 09.00 do 16:00, po uprzednim uzgodnieniu terminu odbioru oraz opłaceniu należności za towar;
  przelewem na rachunek bankowy sprzedającego . Wydanie towaru następuje po wpłynięciu należności na rachunek sprzedającego.
 2. W przypadku, gdy z uwagi na nieprzewidziane okoliczności dostarczenie towaru w terminie określonym w regulaminie okaże się niemożliwe, sprzedający uzgodni z zamawiającym indywidualny czas dostawy.
 3. Łączna kwota do zapłaty składa się z ceny towaru oraz kosztów wysyłki.
 4. Zamówione produkty dostarczane są pod adres wskazany przez zamawiającego za pośrednictwem Poczty Polskiej , firmy DHL Express Polska ,K-EX,DPD,UPS,Fedex lub innych firm przewozowych.
 5. Zamawiający może zlecić osobiście odbiór przesyłki wybranej przez siebie firmie spedycyjnej po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.
 6. Sprzedający realizuje dostawy jedynie na terenie Polski. W przypadku wysyłki poza granice Polski, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia indywidualnych warunków dostawy.Odbiór przesyłki;
 1. Zamawiający  niebędący Konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm. jest zobowiązany do szczegółowego sprawdzenia stanu opakowania towaru w celu ustalenia, czy opakowanie nie nosi śladów nawet najdrobniejszych uszkodzeń i deformacji (np. pęknięcie folii, zgniecenie kartonu, uszkodzenie taśm zabezpieczających, itp.), gdyż mogą one wskazywać na uszkodzenie zawartości przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania należy odnotować na liście przewozowym lub kwicie pocztowym informację o zauważonym uszkodzeniu.
 2. Przyjąć przesyłkę, otworzyć w obecności kuriera oraz dokładnie sprawdzić stan towaru. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub ubytku doręczanej przesyłki, należy niezwłocznie sporządzić protokół szkody, przy czym protokół winni podpisać łącznie Klient i Kurier lub odmówić przyjęcia przesyłki jednocześnie jak najszybciej skontaktować się ze sprzedającym w celu wyjaśnienia sprawy oraz ustalenia dalszych kroków postępowania. Jeśli uszkodzenie lub ubytek zostaną stwierdzone po odbiorze przesyłki, Klient (Odbiorca) ma prawo żądać spisania protokołu szkody w obecności pracownika firmy kurierskiej.
 3. W protokole szkody należy zawsze opisać stan opakowania , z uwzględnieniem zastosowanych zabezpieczeń (folia, karton, plastikowe opaski, karton wewnątrz produktu, itp.) i znaków ostrzegawczych (obrazek kieliszka, napis „Fragile”, „Ostrożnie: uwaga szkło”, itp.).
  Protokół podpisują łącznie Klient i pracownik firmy kurierskiej.
 4. Odmowa przyjęcia przesyłki (adnotacja na liście przewozowym o treści: „odmowa przyjęcia przesyłki”) bez zamieszczenia uwag o uszkodzeniu opakowania, oznacza odstąpienie od umowy kupna, a tym samym powoduje uruchomienie procedury opisanej poniżej.

  Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu będą rozpatrywane po sporządzeniu i odesłaniu protokołu szkody.
  Protokół szkody powinien zawierać czytelny podpis kuriera i osoby odbierającej , data i godzina odbioru paczki.

  Do Zamawiających będących konsumentami w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks Cywilny (Dz. U. 1964 Nr 16, poz. 93 ze zm.), w przypadku Konsumentów Sprzedawca jedynie zaleca sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. Niesprawdzenie przesyłki i niesporządzenie protokołu szkody nie wstrzymuje ewentualnej reklamacji.

   
 5. Uszkodzenia przesyłek proszę zgłaszać tel. lub e-mail (dane kontaktowe sklepu) prosimy o przesłanie kopi podpisanego protokołu szkodowego, firma kurierska nie zgłasza uszkodzeń.


   
Zwrot towaru
 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Art. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 składając stosowne oświadczenie na piśmie lub e-mailem ( e-mail: sklep@kominkinet.com)w terminie 14 dni.
 2. Termin 14 dniowy, w którym konsument (Kupujący) może odstąpić od umowy liczy się od dnia wydania towaru konsumentowi .Zwrotowi podlega towar wraz z kompletnym osprzętem który nie nosi znamion użytkowania.
 3. Zamawiający jest zobowiązany powiadomić sprzedającego-
  pisemnie lub e-mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy
 4. Wszelkie dokumenty dołączone do towaru, np. gwarancja, instrukcje, itp. należy zwrócić z przesyłką.
 5. Konsument dokonujący zwrotu powinien podać dane osobowe wraz z numerem rachunku bankowego, na które ma być odesłana należność za towar.
 6. Koszt odsyłanej przesyłki pokrywa zamawiający.
 7. W przypadku zwrotu towaru, Klient jest zobowiązany do opakowania go w sposób zapewniający dotarcie do Sprzedającego w stanie nienaruszonym. Konsekwencje niedołożenia należytej staranności w opakowaniu i zabezpieczeniu odsyłanego towaru obciążają Klienta.
 8. Po sprawdzeniu stanu odesłanego towaru oraz stwierdzeniu, że nie nosi on znamion użytkowania sprzedający prześle należną kwotę w ciągu 7 dni roboczych, na wskazany przez Klienta rachunek bankowy.
 9. Należność za towar zwracana jest przelewem bankowym na rachunek wskazany przez Klienta lub w innej formie po uzgodnieniu np. wymiana towaru. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
 10. Towar pozbawiony wad fabrycznych, który nosi znamiona użytkowania nie podlega zwrotowi.
 11. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb .
 12. W przypadku, gdy Zamawiający nie odbierze towaru wysłanego zgodnie z potwierdzonym zamówieniem, zostanie obciążony kosztami transportu za jego zwrot do Sprzedającego.
Gwarancja
 1. Warunki gwarancji na poszczególne towary różnią się od siebie , zamieszczone są przy opisach produktów. Gwarancja rozpoczyna się od momentu zakupu i obowiązuje na czas określony w karcie gwarancyjnej.
 2. Uszkodzenia spowodowane niewłaściwym montażem,użytkowaniem,brakiem konserwacji i niewłaściwym magazynowaniem określonym w instrukcji obsługi i eksploatacji oraz w skutek przyczyn niezawinionych przez Producenta, mogą powodować utratę gwarancji.
Reklamacje
 1. Reklamacje prosimy przesyłać na adres sklepu lub e-mail sklepu (sklep@kominkinet.com) powinny być składane w formie pisemnej, warunkiem przystąpienia do rozpatrzenia roszczeń gwarancyjnych jest wypełniona karta  gwarancyjna produktu oraz dowód zakupu (np.faktura lub paragon)
  Producent może prosić o przesłanie dodatkowo  innych dokumentów uzupełniających np. zdjęć reklamowanego towaru.
  Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu pisemnego jej zgłoszenia.
 2. Kupujący w ramach reklamacji może domagać się:
  1-naprawy produktu
  2-wymiany wadliwego produktu
  3-obniżenia ceny
  4-odstąpić od umowy

   Dane osobowe
Informujemy, że:
1. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dn. 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz chylenia dyrektywy 95/46/WE, Dziennik Urzędowy UE, L 119/1 z dn. 4.05.2016 r.
Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych jest F.H.U.ISKRA  z siedzibą przy ul. Podhalańska 5 a 34-700 Rabka Zdrój, tel.:504259888, adres e-mail: sklep@kominkinet.com  NIP 7351633177 ,Regon:490714754  wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej
2. Celem zbierania danych jest realizacja i obsługa zamówienia internetowego. Zbierane są następujące dane:
- Imię i nazwisko
- Adres e-mail
- Numer telefonu
- NIP (w przypadku rejestracji firmy)
- Nazwa firmy
- Adres do wysyłki i faktury
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówień .W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa realizacja zamówienia.
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Udostępnione dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu zawartej umowy, a także dla spełnienia wymogów ustawowych, w tym fiskalnych.Zakończenie
 1. Niniejszy Regulamin jest dokumentem określającym sposób składania zamówień w sklepie internetowym jwiskra.vot.pl
 2. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmian postanowień Regulaminu.
 3. Zamawiający jest zobowiązany do zapoznania się z treścią niniejszego Regulaminu i jest związany jego postanowieniami.
 4. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za straty spowodowane niedostępnością lub wadliwym działaniem serwisu, a także za straty powstałe w wyniku błędnego wykorzystania zawartych w serwisie informacji i danych, blokowanie serwerów pocztowych przez zainstalowane programy lub administratorów serwerów pocztowych.
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do prowadzenia i zakończenia akcji promocyjnych wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.
 6. Zdjęcia produktów zamieszczone w serwisie internetowym mogą, ze względów technicznych, nieznacznie odbiegać swoim wyglądem i kolorem od oryginału.
 7. Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje, zamieszczone na stronie serwisu www.kominkinet.eu skierowane do ogółu lub do poszczególnych osób, poczytuje się w razie wątpliwości nie za ofertę, lecz za zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu Cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. 1964 Nr 16, poz. 93 ze zm.).
   
 8. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych www.kominkinet.eu są cenami brutto, tj. zawierają podatek VAT.
   
 9. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.kominkinet.eu jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.
   
 10. Zamówienia co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu. Zamówienie takie może zostać anulowane przez sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 11.    Regulamin nie wyłącza i nie ogranicza praw Kupującego będącego jednocześnie konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. 1964 Nr 16, poz. 93 ze zm.), przysługujących mu na mocy obowiązujących przepisów prawa. W przypadku niezgodności postanowień niniejszego Regulaminu z przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy.
 12. W pozostałych kwestiach nieujętych w Regulaminie obowiązują zasady zawarte w kodeksie dobrych praktyk, o którym mowa w art. 2 pkt 5 ustawy z dnia 23 sierpnia 2007 r. o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym oraz przepisy prawne Rzeczypospolitej Polskiej

 

  

Powrót
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Darmowa wysyłka
Zamówienia na kwotę powyżej 1.000,00 zł i maksymalnej wadze paczki nie przekraczającej 300 kg
Cennik
Recenzje
Obecnie nie ma recenzji o produktach
Promocje
Wyszukiwane frazy
  14 październik 2019     2448634 wywołań od 26 październik 2010  
Copyright © 2012 oscGold