Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
  Katalog » Dostawa-Zwrot towarów Moje konto     
Kategorie
  » Wkłady 700
  » Wkłady 800 i większe
  » Piece wolnostojące
  » Wkład kominkowe żeliwne wersja Deco
  » Wkłady kominkowe żeliwne.
  » Wkłady stalowe.
  » Kolana regulowane czarne
  » Przyłącza kominów
  » Redukcje
  » Rury do odprowadzania spalin
  » Anemostaty
  » Kratki kominkowe LUFT
  » Kratki wentylacyjne białe z siatką
  » Kratki wentylacyjne czarne z siatką.
  » Kratki wentylacyjne rustykalne
  » Aparaty nawiewne
  » Kształtki,trójniki,redukcje,kanały.
  » Przewody okrągłe elastyczne
  » ANDALUSIA
  » JABO-MARMI
  » Deflektory do wkładów kominkowych i pieców
  » Klamki gałki do kominkowych wkladów żeliwnych.
  » Ograniczniki wkładów żeliwnych
  » Popielniki do wkładów kominkowych
  » Płyty tylne do wkładów kominkowych
  » Ruszty do wkładów kominkowych i pieców
  » Sznury uszczelniające do wkładów kominkowych
Promocje
Zobacz wszystkie
Producenci
Język
Polski Angielski Niemiecki Rosyjski
Informacje
odstąpienie od umowy wzór

 

 wzór pisma


 [czytaj więcej]
Kontakt
Tel
500095925
Tel
122506188
Godziny działania sklepu
9-18
Nasz Hit
Dostawa-Zwrot towarów

Koszty wysyłki czas dostawy:

 1. Koszty wysyłki są uzależnione od wagi i objętości zamówionego towaru, miejsca dostawy (odległości w km) oraz usług dodatkowych (np. pobranie,ostrożnie szkło) i są pokrywane przez zamawiającego. Sprzedający każdorazowo określa koszty wysyłki w potwierdzeniu zamówienia wysyłanym do zamawiającego.
  Orientacyjne koszty wysyłki
  :
  -paczki do 30 kg płatność przy odbiorze 30,00 PLN
  -paczki do 30 kg płatność na konto bankowe 25,00 PLN
  -palety standardowe szer.80 x dł.120 x wys.180 (cm)-150 PLN

  -Przesyłki o wartości powyżej 1000,00 PLN wysyłamy na nasz koszt ,nie dotyczy przesyłek wielkogabarytowych i specjalnych.

 2. Bez dodatkowych kosztów zamówione produkty można odebrać osobiście w magazynie, zlokalizowanym przy ulicy Podhalańskiej 5a 34-700 Rabka Zdrój od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem świąt), w godzinach od 09.00 do 16:00, po uprzednim uzgodnieniu terminu odbioru oraz opłaceniu należności za towar.

 3. Dodatkowe koszty transportu, wynikające, np. z nieodebrania towaru przez zamawiającego spowodowanego brakiem gotówki, brakiem odbiorcy towaru w momencie dostarczenia przesyłki przez przewoźnika, itp. pokrywa zamawiający.

 4. Czas dostawy liczony od momentu odbioru przesyłki przez kuriera od 24h-72 h

Płatności ;

 1. Do wyboru macie Państwo formy płatności:

  -Przedpłata (po potwierdzeniu zamówienia oraz wystawieniu faktury pro-forma, przelew bankowy, przy czym towar wysłany zostanie w dniu wpłynięcia pieniędzy na nasze konto).

  Płatność przelewem na rachunek bankowy nr rachunku Bank: PKO BP S.A I O/Kraków    Swift: BPKOPLPW
  Konto:37 1020 2892 0000 5802 0022 2109

  Płatność pobranie -zapłata kurierowi przy odbiorze

  Płatność gotówką przy odbiorze osobistym

 2. W formularzu zamówienia należy zaznaczyć preferowany sposób płatności.

Dostawa;

 1. Zamówione produkty można odebrać osobiście w magazynie, zlokalizowanym przy ul. Podhalańskiej 5a 34-700 Rabka Zdrój od poniedziałku do piątku (za wyjątkiem świąt), w godzinach od 09.00 do 16:00, po uprzednim uzgodnieniu terminu odbioru oraz opłaceniu należności za towar;
  przelewem na rachunek bankowy sprzedającego . Wydanie towaru następuje po wpłynięciu należności na rachunek sprzedającego.

 2. W przypadku, gdy z uwagi na nieprzewidziane okoliczności dostarczenie towaru w terminie określonym w regulaminie okaże się niemożliwe, sprzedający uzgodni z zamawiającym indywidualny czas dostawy.

 3. Łączna kwota do zapłaty składa się z ceny towaru oraz kosztów wysyłki.

 4. Zamówione produkty dostarczane są pod adres wskazany przez zamawiającego za pośrednictwem Poczty Polskiej , firmy DHL Express Polska ,K-EX,DPD,UPS,Fedex lub innych firm przewozowych.

 5. Zamawiający może zlecić osobiście odbiór przesyłki wybranej przez siebie firmie spedycyjnej po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

 6. Sprzedający realizuje dostawy jedynie na terenie Polski. W przypadku wysyłki poza granice Polski, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia indywidualnych warunków dostawy.


 

Odbiór przesyłki;

 1. Zamawiający jest zobowiązany do szczegółowego sprawdzenia stanu opakowania towaru w celu ustalenia, czy opakowanie nie nosi śladów nawet najdrobniejszych uszkodzeń i deformacji (np. pęknięcie folii, zgniecenie kartonu, uszkodzenie taśm zabezpieczających, itp.), gdyż mogą one wskazywać na uszkodzenie zawartości przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia opakowania należy odnotować na liście przewozowym lub kwicie pocztowym informację o zauważonym uszkodzeniu.

 2. Przyjąć przesyłkę, otworzyć w obecności kuriera oraz dokładnie sprawdzić stan towaru. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia lub ubytku doręczanej przesyłki, należy niezwłocznie sporządzić protokół szkody, przy czym protokół winni podpisać łącznie Klient i Kurier lub odmówić przyjęcia przesyłki jednocześnie jak najszybciej skontaktować się ze sprzedającym w celu wyjaśnienia sprawy oraz ustalenia dalszych kroków postępowania. Jeśli uszkodzenie lub ubytek zostaną stwierdzone po odbiorze przesyłki, Klient (Odbiorca) ma prawo żądać spisania protokołu szkody w obecności pracownika firmy kurierskiej.

 3. W protokole szkody należy zawsze opisać stan opakowania , z uwzględnieniem zastosowanych zabezpieczeń (folia, karton, plastikowe opaski, karton wewnątrz produktu, itp.) i znaków ostrzegawczych (obrazek kieliszka, napis „Fragile”, „Ostrożnie: uwaga szkło”, itp.).
  Protokół podpisują łącznie Klient i pracownik firmy kurierskiej.

 4. Odmowa przyjęcia przesyłki (adnotacja na liście przewozowym o treści: „odmowa przyjęcia przesyłki) bez zamieszczenia uwag o uszkodzeniu opakowania, oznacza odstąpienie od umowy kupna, a tym samym powoduje uruchomienie procedury opisanej poniżej.

  Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu będą rozpatrywane po sporządzeniu i odesłaniu protokołu szkody .Protokół szkody powinien zawierać czytelny podpis kuriera i osoby odbierającej , data i godzina odbioru paczki.

   

 5. Uszkodzenia przesyłek proszę zgłaszać tel. lub e-mail (dane kontaktowe sklepu) prosimy o przesłanie kopi podpisanego protokołu szkodowego, firma kurierska nie zgłasza uszkodzeń.

   

Zwrot towaru

 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Art. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 składając stosowne oświadczenie na piśmie lub e-mailem ( e-mail: sklep@kominkinet.com)w terminie 14 dni.

 2. Termin 14 dniowy, w którym konsument (Kupujący) może odstąpić od umowy liczy się od dnia wydania towaru konsumentowi .Zwrotowi podlega towar wraz z kompletnym osprzętem który nie nosi znamion użytkowania.

 3. Zamawiający jest zobowiązany powiadomić sprzedającego-
  pisemnie lub e-mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy

 4. Wszelkie dokumenty dołączone do towaru, np. gwarancja, instrukcje, itp. należy zwrócić z przesyłką.

 5. Konsument dokonujący zwrotu powinien podać dane osobowe wraz z numerem rachunku bankowego, na które ma być odesłana należność za towar.

 6. Koszt odsyłanej przesyłki pokrywa zamawiający.

 7. W przypadku zwrotu towaru, Klient jest zobowiązany do opakowania go w sposób zapewniający dotarcie do Sprzedającego w stanie nienaruszonym. Konsekwencje niedołożenia należytej staranności w opakowaniu i zabezpieczeniu odsyłanego towaru obciążają Klienta.

 8. Po sprawdzeniu stanu odesłanego towaru oraz stwierdzeniu, że nie nosi on znamion użytkowania sprzedający prześle należną kwotę w ciągu 7 dni roboczych, na wskazany przez Klienta rachunek bankowy.

 9. Należność za towar zwracana jest przelewem bankowym na rachunek wskazany przez Klienta lub w innej formie po uzgodnieniu np. wymiana towaru. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 10. Sklep nie przyjmuje przesyłek pobraniowych.

 11. Towar pozbawiony wad fabrycznych, który nosi znamiona użytkowania nie podlega zwrotowi.

 12. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb .

 13. W przypadku, gdy Zamawiający nie odbierze towaru wysłanego zgodnie z potwierdzonym zamówieniem, zostanie obciążony kosztami transportu za jego zwrot do Sprzedającego.

Powrót
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Darmowa wysyłka
Zamówienia na kwotę powyżej 1.000,00 zł i maksymalnej wadze paczki nie przekraczającej 300 kg
Cennik
Recenzje
Obecnie nie ma recenzji o produktach
Promocje
Wyszukiwane frazy
  16 wrzesień 2019     2428269 wywołań od 26 październik 2010  
Copyright © 2012 oscGold